Herman vs Korona! Ostatni mecz roku 2015!

Już w najbliższą SOBOTĘ Korona Dobrzechów podejmie w meczu wyjazdowym drużynę Hermana Hermanowa. Będzie to bardzo ważny mecz dla obu zespołów!

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW: 11:00

WYJAZD: 11:15

Zapowiedź:

Korona zajmuje 4 miejsce w tabeli i do liderującej Hermanowej traci punkt. Tyle, że Herman nie rozegrał meczu z Diamentem Pstrągowa czyli po prostu ma rozegranych 8 spotkań a nie 9. Bilans Korony to 6 zwycięstw, remis i dwie porażki. Hermanowa wygrała tyle samo spotkań z tym, że zremisowała 2 i nie przegrała żadnego. Mecz w Hermanowej będzie zatem sporym wyzwaniem. Na pewno w Hermanowej nie zagrają Mazur, Wasilewski, R.Kępa i Jurasz.  Do gry powraca jednak Mariusz Kępa i zapewne zobaczymy go w wyjściowym składzie na ten mecz. Mecz będzie o tyle ciekawy, że obu zespołom bardzo zależy na 3 punktach które mogą umocnić/poprawić sytuację w tabeli.

ZAPRASZAMY NA TEN MECZ WSZYSTKICH KIBICÓW. WYJAZD AUTOBUSU SPOD KOŚCIOŁA W DOBRZECHOWIE O GODZINIE 11;15!