Korona oszlifowała Diament!

Korona Dobrzechów pokonuje Diament Pstrągowa i wciąż liczy na awans!

Mecz rozpoczął się dosyć spokojnie, około 10 minuty Mroczka zagrał do Niemca, ten posłał piłkę kontrującą na 18 metr, ale ten podający mu wcześniej piłkę oddał strzał niecelny. Chwilę później Durek uderzał z 30 metra, świetnie jednak zachował się bramkarz gości i wybił piłkę na rzut rożny. Klimek kilkukrotnie strzelał zbyt słabo, żeby pokonać bramkarza. Później do głosu doszli piłkarze z Pstrągowej, po jednym ze strzałów piłka uderzyła w słupek bramki Konsura, mimo tego gra Korony w obronie nie pozwalała na groźne sytuacje. Wasilewski mógł wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie w około 30 minucie jednak obrońca zdążył wybić piłkę. W 35 minucie Wójcik urwał się prawą stroną boiska, dośrodkował piłkę w pole karne, a sytuację wykorzystał Robert Klimek. Do przerwy wynik nie zmienił się.

Po przerwie Korona starała się nie pozwolić dojść do bramki rywalom i to się udawało. Przy piłce utrzymywała się ekipa Andrzeja Paszka, jednak to podopieczni Mariusza Kępy stwarzali bardzo groźne sytuacje. Wasilewski po zejściu z lewej strony boiska strzelił obok bramki. Wójcik również nie trafił w światło bramki, po dobrym podaniu Durka. Dośrodkowanie Bruda z połowy boiska nie wykorzystał Klimek, który jednak wspaniale odnalazł się w polu karny - piłka uderzyła w słupek. Na boisku w 60 minucie pojawił się Kępa, zmieniając nie najlepiej spisującego się dziś Mroczkę. Kilka minut później na boisku pojawił się Mazur w miejsce kontuzjowanego Niemca. W 70 minucie Durek świetnie wypatrzył Klimka, ten znalazł się w sytuacji sam na sam, górą jednak z pojedynku wyszedł bramkarz. W 75 minucie na boisku pojawił się Macek w miejsce Piękosia, który narzekał na uraz uda. Klimek dwa razy tak samo się nie myli, co udowodnił w 80 minucie. Kępa świetnie dograł do Roberta a ten pokonał bramkarza i ustalił wynik spotkania. Na boisku pojawili się także: Kopeć i Gugała. Do końca spotkania wynik nie zmienił się.

Dziękujemy kibicom za liczne przybycie!

Trening: Wtorek i Piątek - 18:00

Powiązana galeria: