Krótkie podsumowanie!

Seniorzy swój pierwszy sparing rozegrali 1 marca z A-klasowym rywalem 'zza płotu'. Mecz odbył się na Wysokiej Strzyżowskiej i gospodarze wygrali 7;0. Dziś tj. 8marca seniorzy pojechali do B-klasowego beniaminka - Połomii. Mecz ten zakończył się wynikiem 0:4(Wasilewski, Durek, Dziadek, Dziepak).

Za tydzień seniorzy na własnym stadionie będą mieli okazję zrewanżować się Wysokiej Strzyżowskiej. Już teraz zapraszamy na ten mecz. Godzina meczu nie jest jeszcze znana, ale na pewno o niej poinformujemy.
Wciąż niepewne są losy zawodników, którzy mają odejść i przyjść do Korony, mamy nadzieję, że na dniach strony dojdą do porozumienia. Informacje będą podawane na bierząco, zapraszam do śledzenia strony i fanpage na facebooku!