Zapowiedź: Płomyk - Korona.

Zapowiedź: Płomyk - Korona.

Już jutro Korona powróci do zmagań ligowych! Na wyjeździe zmierzymy się z Płomykiem Lutoryż. Początek spotkania o 14:00. Zbiórka zawodników 12:20.

Jeszcze sezon temu Płomyk w pewnym momencie był kandydatem do gry w A-klasie. Sezon jednak zakończył się dla nich źle, zajęli 3 miejsce (punkt przed Koroną) i nie awansowali do A klasy. Drużyna się posypała i z solidnej ekipy stała się drużyną do bicia. Świadczy o tym fakt, że Lutoryż zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli zaledwie z jednym zwycięstwem i remisem. W ostatnim meczu Lutoryżanie ulegli ekipie z Hermanowej 7-2.

Korona od 3 lat nie wypada z górnej części tabeli a o tym, że nie jest w stanie walczyć o awans decydowały mecze na szczycie. W poprzedniej rundzie Korona wygrała tylko z Pstrągową i zremisowała z Budziwojem jeśli chodzi o drużyny znajdujące się nad Koroną w ligowej tabeli. Ostatni mecz ligowy to masakryczna przegrana z Hermanową. Brak podstawowych zawodników i zdecydowanie wąska kadra danego dnia sprawiły, że ulegliśmy Hermanowej aż 7-1.

Ostatnie starcie pomiędzy Płomykiem a Koroną miało pół roku temu. Korona wygrała na własnym boisku 5-3 chociaż emocji nie brakowało. Wówczas 4 bramki strzelił Robert Klimek a jedno trafienie dołożył Damian Wasilewski.

Korona do rundy wiosennej przystąpi we wzmocnionym składzie. Sławomir Fiema i Paweł Zając wracają po przerwie do gry w piłkę. Michał Ścibior pozostaje na razie poza składem, w związku z kontuzją. Zarówno Robert Klimek jak i Marcin Brud wbrew pogłoskom zostali w zespole.

Emocji nie zabraknie chociaż mamy nadzieję na spokojny mecz. Jednak to piłka nożna, do rywalizacji podchodzimy z szacunkiem do przeciwnika i z wielką mobilizacją!

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY NA TO SPOTKANIE! WYJAZD: 12:30 - KOŚCIÓŁ.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości