Zapowiedź: Rudzik - Korona!

Rudzik Rudna Mała - Korona Dobrzechów, sobota 11.00

Już jutro przedostatnia kolejka A-klasy juniorów starszych.
      Korona: Po 3 porażkach z rzędu musi w końcu wygrać mecz. Okazja jest bardzo dobra, ponieważ drużyna z Rudnej Małej gra w tym sezonie niezbyt dobrze. Mamy nadzieję, że nasza drużyna zagra dobry mecz i do Dobrzechowa wróci z 3 punktami, ponieważ w tabeli jest bardzo ciasno i jeszcze nie wszystko starcone. Pomimo ostatnio słabej formy nie można odpuszczać i trzeba walczyć o jak najwyższe miejsce!
     Rudzik: Po wygranej i 3 remisach klasują się na dole tabeli. W ostatnim meczu zawodnicy Rudnej Małej zostali sprawdzeni przez Koronę Rzeszów i okazało się, że grali na 'lewo', co skutkowało walkowerem. Jutro tego samego błędu raczej nie popełnią i będą chcieli wykorzystać znajomość swojego boiska i dobić Koronę 4 porażką.
   Zbiórka pod kościołem 9.00, ZAPRASZAMY KIBICÓW! :)