Czy Korona podetnie skrzydła Sokołowi?

W najbliższą Niedzielę Korona Dobrzechów uda się do sąsiedniego Grodziska, gdzie będzie walczyła o pierwszą wygraną z Grodziskiem na ich własnym terenie od początku istnienia klubu (w meczach ligowych). Mecz standardowo rozpocznie się o godzinie 14:00.

Sytuacja kadrowa:

W bramce raczej na pewno nie zobaczymy najmłodszego bramkarza - Michała Mroczki z powodu drobnej kontuzji. Do kadry trenera Mariusza Kępy wraca za to kilku zawodników, jakże ważnych dla całego zespołu, są to: Wojciech Łukasiewicz, Kamil Włodyka, Marcin Brud(który zagrał tylko kilka minut z Albatrosem) i Grzegorz Niemiec. Niestety niewiadomą pozostaje występ Piotra Kopcia i Jakuba Gugały.

Ostanie mecze:

Korona wygrała dwa spotkania - z Szufnarową (6-0) i Lutoryżem (5-3) i zremisowała (1-1) z Budziwojem na ich własnym terenie. Grodzisko natomiast wygrało 2-1 z Lubenią, 3-0 z Połomią i 1-0 z Czudcem. Sokół zanotował jedną porażkę - z obecnym liderem - Hermanową(1-3).

Bezpośrednie pojedynki:

Niestety bilans dla Korony korzystny nie jest. W meczu, który odbywał się w Grodzisku Korona nie wygrała nigdy, notując tylko kilka remisów. Ostatnie spotkanie na wyjeździe skończyło się przegraną 3-0 (walkower) po błędnej decyzji sędziego. U siebie Korona także tylko zremisowała (1-1). Dwa sezony wcześniej w Grodzisku padł remis, a w Dobrzechowie Korona pokonał rywala 3-1. Mamy nadzieję, że Korona wreszcie przełamie się na terenie przeciwnika.

Zapraszamy na mecz wszystkich kibiców!