Awans nie dla Korony...

Niestety historyczny awans do A-klasy musi poczekać. Korona po 3 zwycięstwach z rzędu tym razem musiała uznać wyższość Czarnych. Ekipa z Czudca na swoim stadionie do tej pory przegrała tylko 1 mecz z liderującą Iskrą.
   Korona zaczęła ten mecz bardzo dobrze. Już w pierwszych 10minutach Korona mogła prowadzić minimum 4:0, lecz brakowało skuteczności. Nawet w sytuacji sam na sam z bramkarzem bramkostrzelny ostatnio Klimek przegrał pojedynek z miejscowym golkiperem. Po natarczywych atakach w końcu udało się objąć prowadzenie. W 12 minucie po ładnej akcji Mroczka wyprowadza Koronę na prowadzenie. Od tego momentu nasi zawodnicy praktycznie przestali istnieć. Ekipa gospodarzy rządziła na boisku w każdym jego obszarze. Do końca połowy Konsur musiał wyciągać piłkę z siatki aż 3 razy. W drugiej połowie ekipa z Czudca dołożyła jeszcze 2 trafienia i wynik końcowy to 5:1.
   Gdyby Korona na początku wykorzystała swoje okazje wynik na pewno zmieniłby się i awans dalej byłby realny. Niestety...