Co trzeba zrobić by awansować? Podsumowanie i przewidywania!

Po 5 kolejkach spotkań Korona Dobrzechów zajmuje 2 miejsce w tabeli i traci do rywala z Hermanowej 3 punkty. Dobrzechów ma jednak za sobą pauzę, a LKS nie. Faworytów do awansu jest jednak więcej. Czarni Czudec i Diament Pstrągowa zajmują kolejno miejsca 3 i 5 ze stratą 4 punktów do lidera i 1 punktu do wicelidera. Również Grodzisko ma szansę na miejsce premiowane awansem. Faktem może się okazać, że Sokół ma zbyt wąską kadrę, która ostatecznie nie podoła trudom sezonu ale przede wszystkim trudom ostatnich 30 minut każdego spotkania. Kolejne trudne spotkania dopiero przed nimi.

Wiele w czubie tabeli może się zmienić po najbliższych 3 kolejkach. Mecze ze sobą skrzyżują bowiem Hermanowa i Czudec, Pstrągowa i Dobrzechów, Hermanowa z Pstrągowa i Dobrzechów z Czudec. Wykorzystać każde potknięcie się jakiejkolwiek z drużyn może Grodzisko, które ma na horyzoncie mecz z Lutoryżem i Budziwojem.

Na spodzie tabeli znajduje się Połomia i Lutoryż, no i raczej nie zanosi się na ich rychły awans w tabeli. Na ostatni mecz Płomyk przyjechał do Szufnarowej w składzie 10 zawodników. Przypominamy, że gra się po jedenastu. Połomia już od dłuższego czasu jest doręczycielem punktów dla tych z górnej części tabeli. Chłopaki jednak dają dużo z siebie na boisku i należy im się za to szacunek - punkty mogą urwać w tej rundzie Płomykowi albo Startowi Lubenia.

Mniej więcej w środku tabeli znajduje się Huragan Kozłówek i Grunwald Budziwój. Ci drudzy mogą urwać punkty każdemu, przede wszystkim na swoim specyficznym stadionie, również na większych boiskach mogą być sporym zagrożeniem. Kozłówek przegrał ostatnio z Hermanową aż 1-5, a przed sobą mają mecz w Dobrzechowie. Celem dla obecnej kadry Huraganu powinien być w tym sezonie środek tabeli.

Najbliższe spotkania zespołów:

Herman Hermanowa: Diament Pstrągowa, Czarni Czudec, Start Lubenia, Grunwald Połomia

Korona Dobrzechów: Huragan Kozłówek, Diament Pstrągowa, Czarni Czudec, Start Lubenia

Czarni Czudec: Grunwald Połomia, Herman Hermanowa, Korona Dobrzechów, Płomyk Lutoryż

Sokół Grodzisko: Płomyk Lutoryż, Grunwald Budziwój, Albatros Szufnarowa, pauza

Diament Pstrągowa: Herman Hermanowa, Korona Dobrzechów, Płomy Lutoryż, Grunwald Budziwój

Grunwald Budziwój: Albatros Szufnarowa, Sokół Grodzisko, Huragan Kozłówek, Diament Pstrągowa

Huragan Kozłówek: Korona Dobrzechów, Płomyk Lutoryż, Albatros Szufnarowa, Sokół Grodzisko

Start Lubenia: pauza, Grunwald Połomia, Herman Hermanowa, Korona Dobrzechów

Albatros Szufnarowa: Grunwald Budziwój, pauza, Sokół Grodzisko, Huragan Kozłówek

Płomyk Lutoryż: Sokół Grodzisko, Huragan Kozłówek, Diament Pstrągowa, Czarni Czudec

Grunwald Połomia: Czarni Czudec, Start Lubenia, pauza, Herman Hermanowa

Już wkrótce zapowiedź spotkania z Huraganem!