Diament vs Korona! Zapowiedź!

Już w najbliższą niedzielę, o godzinie 15;00, na stadionie w Pstrągowej odbędzie się mecz pomiędzy Diamentem Pstrągowa a Koroną Dobrzechów. Zapraszamy wszystkich kibiców!

Diament:

Drużyna z Pstrągowej w 3 meczach zdobyła 3 punkty i traci do Korony aż 6 punktów. W pierwszym meczu przegrali z Płomykiem Lutoryż 3-1, bramkę honorową trafił Grodzki. Tydzień później Diament mocno odkuł się za pierwszy, gorszy mecz i zdecydowanie pokonał Grunwald Połomię, aż 5-0. bramki strzelali: Szela(2), Górka, Cyran + bramka samobójcza. W ostatniej kolejce drużyna z Pstrągowej przegrała na wyjeździe z Novi Nosówka 5-0. Diament po 3 meczach znajduje się na 8 pozycji w tabeli z ujemnym bilansem bramkowym (6-8).

Korona:

Drużyna z Dobrzechowa lepszego startu sezonu wymarzyć sobie nie mogła. W meczu otwarcia sezonu pokonali oni Iskrę Zgłobień, 2-1 po bramkach Wasilewskiego i Bruda. Tydzień później mecz derbowy pomiędzy Huraganem Kozłówek a Koroną zakończył się wynikiem 1-4. Bramki strzelali: Niemiec, Wasilewski(2) i Zając. W poprzednią niedzielę Korona pokonała Grunwald Budziwój, 2-0. Bramkę samobójczą strzelił jeden z zawodników z dzielnicy Rzeszowa. Bramkę na 2-0 strzelił Mariusz Kępa. Korona w 3 meczach zdobyła komplet oczek i zajmuje drugie miejsce w tabeli przegrywając tylko gorszym bilansem bramkowym(8-2).

Jakim wynikiem zakończy się niedzielny mecz? Zapraszamy do kibicowania!