Grunwald i Novi pokonani!

W czwartkowe Boże Ciało Korona rozgrywała swój mecz w Połomii. Ostatnia drużyna w tabeli stawiała zacięty opór i mimo kilku okazji w pierwszej połowie nie udało się objąć prowadzenia. Po przerwie dwukrotnie do siatki trafił Łukasz Dziepak i dobrzechowianie pewnie przywieźli 3 pkt.

Dzisiejsze upalne popołudnie zapowiadało sporo emocji bowiem Korona podejmowała pewnego już awansu do A-klasy wicelidera z Nosówki. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze bo już w 5. minucie bramkarza gości pokonał Dziepak. Novi nie złożyło broni i wyrównało w 20. minucie. Korona wyprowadzała odważne ataki. 30. minuta meczu doskoczenie do obrońców, którzy w panice stracili piłkę na rzecz Durka, który pewnym strzałem ustanowił wynik do przerwy na 2:1.

Druga połowa to nieco większa dominacja Novi, którzy mimo to nie zdołali pokonać Konsura, za to nadziali się na kontrę. 60. minuta spotkania, Mariusz Kępa z 35. metrów lobuje bramkarza gości ustanawiając końcowy wynik na 3:1.

Za tydzień ostatni ligowy mecz w Szufnarowej.