Wreszcie wygrana juniorów!

W ostatnim meczu na własnym stadionie w sezonie 2014/2015 Korona wygrywa z Rudzikiem! Gospodarze do tego meczu przystąpili w osłabionym składzie. Zabrakło: Macka, Mroczki, Strzępka, Kopcia, Czajki. Na szczęście braki kadrowe nie przejawiały się na boisku. W pierwszej połowie gra była wyrównana. Gracze z Rudnej Małej stwarzali zagrożenie głównie z rzutów rożnych, których mieli dość dużo. W 30minucie mogli oni wyjść na prowadzenie, ale w pojedynku sam na sam napastnik gości musiał uznać wyższość Mroczki. Korona swoich okazji miała sporo. Swoje sytuacje marnowali: Gugała, Jajuga, Ćwiklik, Kiełtyka. W 37minucie po zagraniu piłki ręką przez obrońcę przyjezdnych sędzia podyktował rzut karny. Egzekutorem był Ćwiklik, który pewnym strzałem dał nam prowadzenie.
   Przed meczem wiedzieliśmy, że w poprzednim meczu zawodnik z Rudnej Małej został ukarany czerwoną kartką i nie będzie mógł zagrać w tym spotkaniu. Stało się jednak inaczej. Po strzelonym rzucie karnym nasz kapitan Ćwiklik zgłosił sędziemu sprawdzenie właśnie tego zawodnika. W tym momencie trener gości wiedząc, że przegrają ten mecz walkowerem nakazał swoim zawodnikom strzelanie do własnej bramki(wideo wkrótce). Wynik pierwszej połowy to 3:0. W przerwie potwierdziła się gra nieuprawnionego zawodnika. Na drugą cześć spotkania Rudzik wyszedł w 8. 5minut potem goście zeszli z boiska. Koronie zostanie przyznany walkower.
   Co ciekawe na 5 meczy w tej kolejce są aż 3 walkowery. W meczu na szczycie tabeli gracze z Trzebosi nie stawili się na mecz w Chmielniku, a w spotkaniu Korony Rzeszów z Plantatorem Nienadówką w drużynie gości grało 3nieuprawnionych zawodników.
   Za tydzień ostatni mecz w tym sezonie. Udamy się na daleki wyjazd do Nienadówki. Początek spotkania o 15.00. Zapraszamy kibiców!