Huragan pokonany! Juniorzy przegrywają w Trzebownisku.

Drużyna Seniorów pokonała w Niedzielę drużynę Huraganu Kozłówek aż 4-0. Bramki strzelali Mariusz Kępa i Łukasz Dziepak.

Mecz rozpoczął się od dobrej akcji Korony, piłkę zmierzającą do bramki po strzale Dziepaka wybił jednak jeden z obrońców Kozłówka. Potem to goście mieli swoją szansę, Konsur musiał dobrze się nagimnastykować, aby sparować strzał z rzutu wolnego na słupek. W 20 minucie dobrze w pole karne dośrodkował Mateusz Fortuna. Piłkę na klatkę przyjął Dziepak i pewnym strzałem pokonał bramkarza. Na podwyższenie wyniku nie trzeba było długo czekać. W 34 minucie znowu strzelał Dziepak, tym razem po dobrym podaniu Kępy. Piłkę z linii bramkowej usiłował wybić jeden z przyjezdnych, ale sztuka ta mu się po prostu nie udała. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Kępa po świetnej akcji Korony. Piłka rozgrywana na jeden lub dwa kontakty trafiła do Fortuny, a ten świetnie wypatrzył Kępę, który pokonał bramkarza. Grający trener miał szansę na podwyższenie wyniku na 4-0 jednak fatalnie spudłował i wynik do przerwy nie zmienił się.

Po przerwie gra była już raczej nudna. W 58 minucie Damian Wasilewski świetnie dośrodkował piłkę w pole karne rywala i Kępa wpisał się na listę strzelców po strzale głową. Dobre próby Durka i Wasilewskiego nie znalazły drogi do bramki. Także strzał rezerwowego Mazura został dwa razy zablokowany. Na boisku pojawili się także Gugała, Niemiec, Macek i Zając. Wynik powinien oscylować w granicach 7/8 bramek, jednak najważniejsze są 3 punkty i podtrzymane szanse na awans.

Dziękujemy kibicom za liczny doping!

Juniorzy natomiast przegrali w Trzebownisku 3-0 i wrócili z terenu rywala na tarczy. Relacja ze spotkania:

TRENING: WTOREK 18:00