Korona - Korona, zapraszamy na derby juniorów!

Korona Dobrzechów - Korona Rzeszów, sobota 11.00

Dla zespołu z Rzeszowa będzie to pierwsze wyjazdowe spotkanie w tej rundzie. W 2 pierwszych meczach wiosny wygrali oni bardzo wysoko. Ich bilans bramkowy to 10:1. Nasi zawodnicy mają 1 mecz wygrany i 1 przegrany. W pierwszym meczu tych drużyn Korona Dobrzechów wygrała 3:0 po bramkach: Ćwiklika, Mazura i Durka. Warto dodać, że w tym spotkaniu sędzia pokazał aż 3 czerwone i 4 żółte kartki. Drużyna z Rzeszowa liczy się z trudną przeprawą, ale będzie chciała kolejnym zwycięstwem przybliżyć się do awansu. Dobrzechowianie, aby mieć realne szanse na włączenie się do walki o pierwsze miejsca musi wygrać.
   Na pewno żadna drużyna nie będzie chciała oddać inicjatywy przeciwnikom i zobaczymy dobre widowisko!
                                                                                ZAPRASZAMY KIBICÓW!