Juniorzy: podsumowanie rundy jesiennej.

Drużyna juniorów kończy rudnę jesienną siódmym miejscem na dziesięc. Szczerze trzeba sobie przyznać, że jest to niestety słaby wynik, ponieważ oczekiwania były większe. Korona w 9 meczach zdobyła 11 punktów. Bilans wynosi 3wygrane, 2remisy i 4porażki. Bramki to 19-17, co daje +2 gole na plusie.
      Korona zaczęła sezon bardzo dobrze. Wygrane z Pogwizdowem, Trzebowniskiem, Koroną Rzeszów i remis z Czudcem po 4 kolekach dały Koronie lidera. Niestety po tych meczach w drużynie frekwencja na meczach była bardzo marna. W 5 kolejce mierzyliśmy się z obecnym wiceliderem Chmielnikiem. Pierwsza porażka 3;2, trochę pechowo, bo mecz był wyrównany. Następnie miałbyć 'mecz kolejki', a nawet 'mecz rundy', ale niestety... Niedopatrzenie w papierach i zawodnikom Korony dzień wcześniej skończyły się badania i musieliśmy oddać walkowera odwiecznemu rywalowi z Pstrągowej. Ta porażka chyba boli najbardziej, ponieważ zawodnicy byli bardzo zmotywowani i za wszelką cenę chcieli wygrać ten mecz. Trudno. Potem czarna seria trwała dalej, porażka u siebie z Zorzą Trzeboś, a następnie przegrana z Rudną Małą...  Na punkt Korona musiała czekać miesiąc, wtedy to w ostatniej kolejce podejmowaliśmy bardzo dobrze grającą w tym sezonie Nienadówkę. Rywal na boisku praktycznie nie istniał. Korona pod każdym względem grała lepiej, ale niestety fatalny błąd pod koniec meczu bramkarza Korony i mecz kończy się remisem 1:1.
      Mimo wszystko można być zadowolonym z gry naszych zawodników. Mroczka, Durek czy Kopeć już grają w drużynie seniorów. Bardzo dobrze na początku sezonu spisywał się najmłodszy w naszej drużynie Opoń, niestety potem popełniał błędy. Na rundę wiosenną po kontuzji wraca Michał Mroczka, więc zapowiada się rywalizacja na bramce. :) Idealnie w drużynie odnaleźli się nowi zawodnicy: Modliszewski (niestety kontuzja wyeliminowała do z gry w połowie rundy, mamy nadzieję, że wróci silniejszy na wiosnę!;)), Mazur (mimo kontuzji nie opuścił drużyny i grał, strzelił także 3 gole), Kilar (który na lewej obronie radził sobie bardzo dobrze), Król (dobry początek sezonu tego zawodnika, strzelił 2 gole).
     Najwięcej bramek w sezonie strzelił Durek (5), Ćwiklik (4), Mazur (3). Najwięcej asyst mieli Durek i Ćwiklik (3). Najwięcej minut na boisku spędzili kolejno: Ćwiklik, Kiełtyka Konrad, Macek (max miniut), Opoń, Gugała.
     Czego oczekuję w rundzie wiosennej? Zdecydowanie zaangażowania zawodników w treningi i w chodzeniu na mecze, bo niestety, ale brakło tego pod koniec sezonu. Mam nadzieję także, że będzie wiele emocjonujących meczy. Sam niecierpliwie czekam na mecz z Pstrągową i Koroną Rzeszów, chłopaki zapraszamy na 'twierdzę Dobrzechów' ! ;)
     Pragnę podziękować Mateuszowi Wójcikowi, naszemu trenerowi. Za to, że jeszcze z nami wytrzymuje i uczy nas na treningach doskonalić swoje umiejętności. Aleksandrze Wójtowicz i Patrycji Król za robienie zdjęć na meczu. Maćkowi Mroczce za prowadzenie strony. (Pawłowi Królowi za zorganizowanie zakończenia sezonu!! :D) Mam nadzieję, że w takim samym składzie spotkamy się w następnej rundzie.
     Zawodnikom życzę omijania kontuzji przez zimę i powrotu na wiosnę do klubu, bo jest o co walczyć :) Zapraszam także na treningi, o których będę informował. Póki co mamy miesiąc przerwy. Pozdrawiam, a wytrwałym do końca podsumowania dziękuję za przeczytanie! :)