Szczęśliwe zwycięstwo Novi.

Korona uległa dzisiaj drużynie z Nosówki 3:2 (2:0). Mecz dobrze rozpoczęli gospodarze szybką bramką. Mocno atakowała drużyna Korony, lecz piłka nie chciała wpaść do siatki. Jeszcze w pierwszej połowie kontrę wyprowadziło Novi i strzeliło drugą bramkę, ze spalonego (sędzia boczny później przyznał się do błędu).

Druga połowa to ciągłe ataki bez skutku w postaci bramek. Dopiero w ok. 80 minucie dośrodkowanie Mariusza Kępy wykorzystał Damian Wasilewski, strzelając kontaktową bramkę. Niestety kilka minut później po przypadkowym błędzie Novi podwyższyło prowadzenie. Nadzieje dał gol Mariusza Kępy po rzucie rożnym wykonywanym przez Mirosława Durka, lecz niestety nie udało się już wyrównać. Trzy punkty zostały w Nosówce.

Ostatni mecz w niedzielę z Albatrosem Szufnarowa.