Korona świetnie rozpoczyna sezon (juniorzy)!

Na początku trzeba napisać, że trener posadził na ławce 4 podstawowych graczy, którzy mają zagrać jutro w meczu seniorów.

Ich zmiennicy poradzili sobie bardzo dobrze i walka o pierwszy skład na pewno będzie zacięta.
Korona od początku była bardzo zmobilizowana i zdeterminowana w najwyższym stopniu. Widać było, że zespół nie ma najmniejszego zamiaru poddać się bez walki i do Dobrzechowa wrócić z 3 punktami. Korona zaczęła bardzo dobrze, bo już w 13minucie po bardzo ładnej akcji gola trafił Król(był to jego premierowy gol w Koronie, oby nieostatni).

Gospodarze mogli szybko odpowiedzieć bramką, lecz piłka nie chciała wpaść do bramki Oponia. W 35 minucie po faulu z boiska 'wyleciał' kapitan Pogwizdowa, wolny - 25m do bramki, do piłki podchodzi Mroczka, ale niestety piłka uderza w poprzeczkę. Pierwsza połowa skończyła 0:1.

Druga połowa to dominacja Korony, dużo okazji, lecz brak skuteczności (nie wykorzystana szansa Mazura, po podaniu Mroczki, chybiony strzał Modliszewskiego po podaniu od Gałuszki, niecelny strzał Kiełtyki po dośrodkowaniu Gugały). W 65minucie Mroczka podwyższa na 0:2, co ciekawe zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Wynik ustalił Modliszewski po dobrym strzale(piłka odbiła się od obu słupków). Bardzo dobry mecz w wykonaniu Korony, każdy zawodnik przyczynił się do zwycięstwa. Bramki zdobywali nowi zawodnicy w Dobrzechowie, co nas bardzo cieszy. Oby nie skończyło się tylko na 1 trafieniu! :)

Za tydzień mecz z Trzebowniskiem, na który już zapraszamy o 14:00 w Dobrzechowie !!

Powiązana galeria: