Derby parafialne dla Korony!

W spotkaniu derbowym emocji nie brakowało. Mecz rozpoczął się z lekką przewagą Korony, pierwszą sytuację na zdobycie bramki miał Damian Wasilewski, piłka wylądowała jednak na bocznej siatce. Prowadzenie gospodarzom po strzale zza pola karnego, w długi róg bramki, dał Szymon Wójtowicz. Korona próbowała wyrównać i tak się stało! Podanie "między dwóch" adresowane przez Grzegorza Niemca w pole karne wykorzystał Damian Wasilewski. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Na początku drugiej połowy w polu karnym Damian Wasilewski dośrodkował piłkę na 3 metr - sytuację wykorzystał Grzegorz Niemiec i Korona objęła prowadzenie 1:2. Kilka minut później, wchodzący z prawej strony w pole karne - Paweł Zając pokonał bramkarza gospodarzy. Huragan się nie poddawał, dzielnie walczył i miał kilka sytuacji. Korona także miała sporo okazji gdzie zabrakowało jednak "zimnej krwi". Około 80 minuty mały kiks obrońcy gospodarzy wykorzystał Damian Wasilewski, który posłał piłkę w długi róg bramki i ustanowił wynik spotkania na 1:4.