Zapowiedź: Korona Dobrzechów - LKS Trzebownisko!

Już w najbliższą sobotę, nasi juniorzy starsi, po bardzo dobrym meczu inauguracyjnym, na swoim stadionie podejmą ostatnią drużynę w tabeli - LKS Trzebownisko. mecz rozpocznie się o godzinie 14:00.

Korona Dobrzechów

W pierwszym meczu pokonali drużynę Pogwizdowa, 3-1. Bramki dla Korony strzelali kolejno: P.Król, M.Mroczka i R.Modliszewski, chociaż sytuacji było o wiele, wiele więcej. Bramka stracona po głupim błędzie obrońcy i karnym, w którym Opoń był bez szans. Drużyna zagrała pewnie i narzuciła swoje warunki gry, środek pola został zdominowany przez drużynę Korony a świetne akcje skrzydłami dawały kolejne szanse na zdobycie bramki.

W meczu może nie zagrać kilku zawodników, którzy w niedziele pomogą drużynie seniorów. Decyzje podejmą trenerzy obu zespołów.

LKS Trzebownisko

Drużyna Juniorów z Trzebowniska wysoko przegrała z drużną Korony Rzeszów - aż 2-5. Bramki dla LKS-u strzelali: Michał Majcher i Krzysztof Motyka, którzy grają na prawej i środkowej pomocy.

Skład drużyny LKS-u wyglądał następująco:

Zapraszamy na mecz wszystkich kibiców! Początek już o 14:00 w Sobotę!