Korona vs Huragan 7-1. Lider w Dobrzechowie!

Korona Dobrzechów pokonała Huragan Kozłówek w "meczu derbowym" i wskoczyła na fotel lidera, dzięki genialnemu bilansowi bramek.

Skład: Mi.Mroczka(Konsur 45'): Jurasz, Brud, Łukasiewicz, Włodyka(Gugała 75') - Wójcik, M.Kępa, Durek(Ma.Mroczka 60'), Fortuna(Kopeć 55') - Wasilewski, Klimek(Dudziński 80') + R.Kępa, Kut, Mazur, Macek

W pierwszej połowie bramki strzelał głównie Robert Klimek. Zdobył 4 bramki w tym jedną z rzutu karnego. Jedno trafienie dołożył Damian Wasilewski. Po przerwie Wasilewski dołożył jeszcze dwie bramki. Szans na podniesienie wyniku nie brakowało, jednak wydaje się, że 7 bramek strzelonych to świetny rezultat. Frekwencja zawodników wyśmienita - zabrakło tylko dwóch zawodników. Trener Kępa miał do dyspozycji 20 zawodników!

Przepraszamy za krótszą relację w tym tygodniu!

Już w niedzielę mecz z Diamentem Pstrągowa - zapowiedź wkrótce!