Korona z kompletem punktów!

Po trzech meczach Korona z 9 oczkami na koncie zajmuje drugie miejsce w tabeli. W dzisiejszym spotkaniu z odmłodzonym Grunwaldem Rzeszów(Budziwój) wygrała 2:0 (1:0).

Pierwsza połowa:

Mecz do łatwych oczywiście nie należał. Mocnym akcentem rozpoczęli goście którzy częściej atakowali naszą bramkę. Korona nie była bez okazji i jedną z wrzutek Mateusza Wójcika "wykorzystał" obrońca gości, który pechowo wbił piłkę głową do własnej bramki. Poza tym Korona miała jeszcze szanse na bramkę, ale piłką nie chciała znaleźć drogi do bramki albo uniemożliwiali jej to obrońcy rywala, łącznie z bramkarzem.

Druga połowa:

Drugie 45 minut z lekką przewagą Korony. Jedną z sytuacji wykorzystał Mariusz Kępa który z odległości 20 metrów uderzył na bramkę. Piłka po odbiciu od bramkarza wtoczyła się do bramki. Sytuacji w całym meczu nie brakowało po obu stronach. Dobrze interweniował nasz bramkarz Maciej Konsur lub w naszym przypadku brakowało wykończenia. Podczas drugiej części gry na boisku pojawiło się aż 5 piłkarzy z ławki rezerwowej: M.Mroczka(za Dziepaka), M.Durek(za Zająca), B.Dudziński(za Fortunę), A.Dziadek(za Kępę) i J.Gugała(za Wójcika). Warto podkreślić dużo lepszą grę przeciwnika, w stosunku do poprzednich sezonów.

Za tydzień mecz w Pstrągowej. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!