Mecz Derbowy! Prezentacja nowych strojów!

Już w najbliższą Niedzielę, o godzinie 14:00 - Korona Dobrzechów podejmie na własnym stadionie zespół "zza miedzy" - Huragan Kozłówek!

Poprzedni mecz ligowy zakończył się wygraną Dobrzechowian (4-1), wówczas dwie bramki strzelił Damian Wasilewski, po jednym trafieniu dołożyli Grzegorz Niemiec i Paweł Zając. Tym razem zespól z Kozłówka wystąpi bez swojego największego "żądła", Szymona Wójtowicza, który wzmocnił ekipę Wisłoka Strzyżów.

W meczu poprzedniej kolejki Huragan przegrał z Novi Nosówka 0-3, natomiast Korona została pokonana przez liderującą Iskrę 4-1. Będzie to bardzo ważny mecz zarówno dla podopiecznych Sławomira Tęczara jak i Mariusza Kępy.

Zawodnicy Korony liczą na rozpoczęcie dobrej zwycięskiej passy, która pozwoli myśleć o awansie do A-klasy.

Przed spotkaniem zostaną zaprezentowane nowe stroje, będziemy gościć przedstawiciela sponsora, który pomógł w zakupie sprzętu.

Zapraszamy na mecz wszystkich kibiców! Początek spotkania o 14:00!