Mecz na przełamanie: Start - Korona.

W niedzielę, o 14:00 w Lubeni rozpocznie się mecz pomiędzy lokalnym Startem a Koroną. Zapraszamy na mecz wszystkich kibiców - poniżej krótka zapowiedź!

Sytuacja kadrowa:

Damian Wasilewski nie zagra z powodu urazu kostki, reszta zawodników będzie do dyspozycji Mariusza Kępy.

Ostatnie mecze:

Start Lubenia wygrał tylko jeden mecz od początku sezonu - był to inauguracyjny mecz z Albatrosem Szufnarowa (4:3). Poza tym meczem Lubenia regularnie przegrywa. Ostatnio uległa Hermanowi (0-2). Korona natomiast ostatni mecz przegrała z Czarnymi Czudec (2-4) pomimo dwubramkowego prowadzenia. Dla Korony będzie to mecz o powrót na zwycięski tor. Lubenia zajmuje z 3 punktami 9 miejsce. Dobrzechów z 16 punktami 4 miejsce.

Bezpośrednie spotkania:

Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami w sezonie 14/15 zakończył się wygraną Korony 1-3. Bramki strzelali: Mariusz Kępa, Łukasz Dziepak i Marcin Brud - z rzutu wolnego. Pół roku później Korona wygrała u siebie 6-3 mimo tego, że to Start prowadził 1-3. Bramki zdobywali: Robert Klimek (x2), Damian Wasilewski (x2), Mirosław Durek oraz Mariusz Kępa po przelobowaniu bramkarza z 40 metra.

Zapraszamy na mecz wszystkich kibiców! Emocji na pewno nie zabraknie!