Pierwsza porażka juniorów.

Korona - Galicja Chmielnik 2:3.

Niestety Korona przegrywa na własnym boisku z bardzo dobrze dziś grającym Chmielnikiem.
   1 połowa: Od początku goście zaatakowali i już w pierwszych minutach mogli objąć prowadzenie, lecz pierwszy do siatki po zagraniu Mroczki strzelił Ćwiklik. Niestety była to jedna z nielicznych okazji podbramkowych w 1 połowie. Swoją szansę miał jeszcze Modliszewski, ale nie zdołał umieścić piłki w bramce. Gole dla rywali padły po rzutach rożnych.
   2 połowa: Korona wyszła na 2 połowę zmobilizowana i widać było, że gra wygląda trochę lepiej. Więcej podań, składne akcje, okazje podbramkowe, ale niestety... Chmielnik trafia 3 bramkę. W 75 minucie dla gospodarzy trafia Mazur i daje jeszcze nadzieje na korzystny wynik. Korona starała się atakować, lecz o wiele groźniejsze był kontry Chmielniku.
W ostatniej akcji meczu po rzucie rożnym miał swoją szansę Gugała, ale niestety piłka nie znalazła się w bramce.

Trzeba przyznać, że Chmielnik był w tym meczu lepszą drużyną i zasłużenie wywozi z Dobrzechowa 3 punkty.  Gratulujemy im i życzymy powodzenia w następnych meczach. :)
  A już za tydzień starcie na szczycie tabeli - Korona pojedzie do lidera tabeli Pstrągowej. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco, gdyż obie drużyny chcą zdobyć 3 punkty. Już teraz zapraszamy !