Zaczynamy wiosnę! Korona - Pogwizdów.

Korona Dobrzechów - LZS Pogwizdów Nowy, sobota 11.00, zapraszamy!
W najbliższą sobotę o 11.00 juniorzy Korony Dobrzechów rozegrają swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Rywalem będzie drużyna z Pogwizdowa, która do tej pory zdobyła tylko 4punkty i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.
  Korona rozegrała tylko jeden sparing, który zakończył się porażką, ale na tym meczu frekwencja była bardzo niska. Na szczęście ostatnie treningi pokazały, że teraz jest o wiele lepiej.
  Jeżeli chodzi o ruchy kadrowe to drużynę opuścił Michał Durek, który przeniósł się do Wisłoka Strzyżów. Życzymy mu jak najlepiej. Do drużyny dołączyli Rafał Czajka(Wisłok Wiśniowa) oraz Tomasz Dobek i Piotr Jajuga(bez klubu).
  Mecze juniorów na własnym stadionie będą odbywać się o godzinie 11.00, dlatego zapraszamy kibiców już teraz.
  Czy zawodnicy Korony będą cieszyć się ze zwycięstwa jak na zdjęciu? Zapraszamy kibiców!