Zapowiedź meczu oraz podsumowanie(ruchy kadrowe).

W najbliższą Niedzielę(12.04.2015) Korona Dobrzechów po kilku miesięcznej przerwie rozegra mecz inauguracyjny rundy wiosennej. Rywalem będzie zespół Iskry Zglobień, która zajmuje 1 miejsce w Klasie B.
   Korona rozegrała 5 meczów sparingowych. Dwa razy wygrała, trzy mecze przegrała. Gra momentami napawała optymizmem jednak to, czy mecze przygotowawcze przyniosły skutek oceni pojedynek z drużyną Iskry. Mecz rundy jesiennej wygrała drużyna Korony (2-1). Z pewnością chcielibyśmy powtórzyć ten rezultat.
   Jeśli chodzi o ruchy kadrowe - zespół Korony opuścił Michał Durek, który przeniósł się do pobliskiego Wisłoka Strzyżów. Życzymy mu powodzenia. Dołączył natomiast Jakub Perłowski (poprzednio Wysoka Strzyżowska) na zasadzie wypożyczenia, bramkarz - Rafał Czajka - (przeniósł się z drużyny juniorów starszych Wisłoka Wiśniowa).
   Na mecz z Iskrą zapraszamy wszystkich kibiców! Wyjazd o godzinie 10.15 z parkingu obok Kościoła. Zapraszamy!
  Plakat zaczerpnięty ze strony Iskry Zgłobień - http://iskrazglobien.futbolowo.pl/.