Kilar killerem Pogwizdowa! 2-0

Mecz obie drużyny rozpoczęły bardzo spokojnie, nie chcąc stracić bramki. Zawodnicy obu drużyn starali się szanować piłkę. W pierwszej połowie okazji bramkowych było mało. W 35minucie dobra akcja skrzydłem, wrzutka do Mazura, który zgrywa do Ćwiklika, a ten pewnym strzałem wyprowadza Koronę na prowadzenie. Parę minut później Mazur był faulowany w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczał. Również dobrze grający dziś Mazur miał okazję przed końcem pierwszej połowy, wyszedł on sam na sam z bramkarzem, który w tej sytuacji niestety był od niego lepszy.

W drugiej połowie na boisku pojawił się nowy zawodnik Czajka, który zastąpił bezrobotnego w pierwszej połowie Mroczkę. Od początku drużyna gości chciała wyrównać, ale bardzo dobrze spisująca się obrona Korony nie pozwoliła zagrozić naszej bramce. Pogwizdów miał swoją okazję, ale bardzo dobrze na przedpolu interweniował Czajka. Korona także chciała za wszelką cenę zdobyć bramkę. Dobry strzał z wolnego Ćwiklika, ale niestety bramkarz broni. Pod koniec meczu na boisko weszli: Jajuga oraz Kilar i Gałuszka. 2 bramka to zasługa właśnie tych zawodników. Jajuga do Gałuszki, który wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale zachował się po przyjacielsku i zgrał do Kilara, który pakuje piłkę do pustej bramki. Korona mogła strzelić jeszcze jedną bramkę, kapitalnie podanie za obrońców Gugały do Gałuszki, ale ten niestety fatalnie pudłuje.

Co może cieszyć? Na pewno frekwencja na meczu, oby tak dalej! Nowi zawodnicy: bardzo dobry mecz debiutującego Dobka, Jajuga i Czajka również zagrali swoje. Zmiennicy: Jajuga-Gałuszka-Kilar, którzy wypracowali 2bramkę. Trzeba także podkreślić, że w roli lewego obrońcy zagrał dziś Paweł Król, który rozegrał bardzo dobre spotkanie.

Z tego miejsca chciałbym życzyć dużo zdrowia naszemu młodemu bramkarzowi Oponiowi, który ostatnio musiał przejść trudną operację ręki i do końca rundy nie zagra.

Za tydzień czeka nas daleki wyjazd do Trzebowniska, które dziś uległo 4:1 drużynie z Rzeszowa.