Zapowiedź: Korona - Zorza Trzeboś!

Korona Dobrzechów - Zorza Trzeboś, sobota 14.00

Już w najbliższą sobotę nasi juniorzy starsi na swoim stadionie podejmą trzecią drużynę w tabeli Zorzę Trzeboś.

Korona, po bardzo dobrym początku, ma złą passę - remis i 2 porażki. Bardzo szkoda, że nie doszło do 'hitu kolejki', jakim miał być mecz z Pstrągową, bo tabela mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.
   Zorza Trzeboś, drużyna ta przegrała tylko na inaugurację sezonu z ostatnią drużyną tabeli Czudcem. Prócz tej 'wpadki' są niepokonani. Ich bilans wynosi 3:2:1. W tabeli mają punkt przewagi nad naszą drużyną, ale mamy nadzieję, że po sobotnim meczu to Korona będzie miała 2 oczka więcej od przyjezdnych. :)
   Mecz zapowiada się emocjonująco. Mam do dodatania tylko 3 słowa: PORA NA ZWYCIĘSTWO! Serdecznie zapraszamy kibiców!