Zorza Trzeboś - Korona. Zapowiedź meczu juniorów.

Zorza Trzeboś - Korona Dobrzechów, sobota 11.00

Zorza: Zdecydowany lider rundy wiosennej. Wygrywa z każdym kto stanie im na drodze. Na 6meczów wygrali aż 5, tylko raz zremisowali z Rudną Małą. W tabeli klasyfikują się na 3miejscu wciąż z realnymi szansami na awans. Za gospodarzami przemawia także znajomość swojego boiska, na którym spisują się bardzo dobrze.
   Korona: Fatalna passa porażek została przerwana przed tygodniem. Po bardzo dobrym meczu zremisowaliśmy z liderującą Pstrągową 1:1. Mam nadzieję, że nasi zawodnicy wyjdą zmobilizowani jak przed tygodniem i powalczymy o jak najlepszy wynik. Rywal jest trudny, ale 'dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe'.
   W pierwszym meczu tych drużyn Zorza Trzeboś wygrała 6:3. Mamy nadzieję na udany rewnaż Korony. Zbiórka zawodników 8.35 pod kościołem!