Korona - Albatros, czyli test sił. Zapowiedź!

W najbliższej kolejce, Korona Dobrzechów podejmie na własnym boisku drużynę Albatrosu Szufnarowa. Spotkanie rozpocznie się o 14:00 na stadionie w Dobrzechowie.

Sytuacja kadrowa:

Korona do tego meczu przystąpi bez kilku kluczowych zawodników. Pierwszym z nich będzie Wojciech Łukasiewicz, którego powstrzymały sprawy osobiste. Kamil Włodyka opuści mecz, jednak z bardzo "radosnego" powodu. Kamil bowiem stanie przed ołtarzem. Z tego miejsca w imieniu całej drużyny gratulujemy Kamilowi i życzymy szczęścia na nowej drodze życia! Edward Jurasz także nie będzie do dyspozycji trenera Kępy. Wraca jednak Macek i to on prawdopodobnie dostanie szansę gry od pierwszych minut. Również Jakub Gugała stawi się na meczu którego od poprzednich meczy powstrzymały sprawy osobiste. Jeśli chodzi o bramkarzy - w tym meczu szansę pokazania się dostanie Konsur lub Czajka którzy obecnie walczą o miano bramkarza numer 2. Mroczka odpocznie po świetnym poprzednim meczu. Reszta zawodników będzie do dyspozycji trenera.

Ostatnie spotkania:

Korona dobrze rozpoczęła sezon pokonując Lutoryż 5-3. 4 bramki strzelił Klimek, który także dołożył bramkę, w zremisowanym tydzień później pojedynku z Budziwojem. Albatros w poprzednim meczu urwał punkt drużynie z Hermanowej, co było zaskoczeniem kolejki. Wcześniej przegrał u siebie z Lubenią 3-4. Ich mecz z drugiej kolejki zostanie rozegrany pod koniec rundy.

Bezpośrednie pojedynki:

Ostatnie spotkanie zakończyło się wygraną Korony 1-2 w Szufnarowej. Bramki strzelali: Kopeć i Gugała. W rundzie poprzedniej czyli jakiś rok temu Korona u siebie pokonała Albatros 5-1. Dwie bramki strzelił Mariusz Kępa, po jednej dołożyli: Damian Wasilewski, Mateusz Fortuna i Grzegorz Niemiec. Bramkę honorową zdobył Paweł Tomkowicz w 80 minucie spotkania.

ZAPRASZAMY KIBICÓW NA MECZ!